Zekeryaköy Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Zekeryaköy Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşıma

Nakliye ekiplerinin gerekli evrak ve referansları yüzyüze görüşülerek kontrol ediliyor.taşıma sonrası oluşan zararlar nakliye ekibi tarafından karşılanıyor.

Hasar Güvencesi

Eşyalarınız taşınma öncesi kontrol edildikten sonra, Hizmet kalitesini en iyi noktaya getirmek amacıyla nakliye ekiplerine özel eğitimler veriliyor.

Senin Yanındayız

Herhangi bir ihtiyacın olduğunda bizimle iletişime geçmen yeterli.ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Sabit Fiyat Garantisi

Evden Eve Nakliyat, Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, Bir sorun yaşaman durumunda Octovan’ın çözeceğinden emin olabilirsin.

Tüm taşınma masraflarınız ne kadar tutuyor?

Fatura taşıma, nakliye, depozito derken taşınmak düşündüğünüzden daha yüksek fiyatlara mal olabilir. Taşınmatik ile ortalama taşınma giderinizi hemen hesaplayın. Bir sürprizle karşılaşmayın!

Şehirlerin kalabalıklaşması ve yeni konutların inşa edilmesi gibi nedenlerden dolayı son dönemlerde ev taşınma sayısında büyük bir artış yaşanmaktadır. Ancak artık kişiler ev taşıma işini kendileri yapmak yerine profesyonel olarak bu işi yapan firmaları tercih etmektedir. Temizsoy nakliyat evden eve nakliyat firmamız da bu konuda kurumsal hizmet vermektedir. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini uygun fiyatlar ile sizlere sunan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlerin yanında.

Nakliye Firması Nasıl Seçilir?

Zekeryaköy evden eve nakliyat firması seçerken dikkatli olunması gereklidir. Aksi halde sonuçları ağır olabilmektedir. Evden eve nakliyat firması seçerken mutlaka piyasada fiyat araştırması yapılmalıdır. Mutlaka aynı hizmeti daha uygun fiyata alabileceğiniz firmalar çıkacaktır. Ayrıca firma personellerinin deneyimli olmasına da dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızın işinin ehli olmayan kişiler elinde harcanması, hiç kimsenin kabullenmeyeceği bir durumdur. Son olarak da firmanın yasal olarak bu işi yaptığından ve fatura kestiğinden emin olmanız gerekmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Zekeryaköy’da kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunan evden eve nakliyat firmamız, aynı zamanda taşıdığı eşyalar için sigortalama işlemi de yapmaktadır. Kurumsal olarak evden eve nakliye yapan firmamız, eşyalarınızda meydana gelebilecek her türlü taşıma problemine karşı sizlerin yanındadır ve sorumluluk kabul etmektedir. Siz de evinizi taşıtmak istiyorsanız firmamızın irtibat numaraları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara
Open chat