Şirinevler Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Şirinevler Taşımacılık 0538 264 00 77

profesyon

Şirinevler evden eve nakliyat ile tüm ilçelerde dikkatli temiz taşımacılığı sağlamaktadır.İlk başlarda parça eşya taşımacılığı ile Siyavuşpaşada başlayan meslek hayatımız daha sonra işimize duyduğumuz hassasiyet ve müşterilerimizin güveni ile zamanlar ev taşıma sektörüne tamamen dönmüştür.Taşıma esnasında tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınmakta ve hiç bir eşyanız zarar görmemektedir.Evden Eve Nakliyat; şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri ile de yanınızdayız. Evden Eve Nakliyat;
Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Şirinevler Evden Eve Nakliyat olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Şirinevler Parça Eşya Taşıma

temizsoy ev taşımaFirmamız Şirinevler gerçekleştirdiği hizmetlerin yanında vermiş olduğu Parça Eşya Taşıma hizmetini hiç bir fiyat artışı göstermeden devam etmektedir. Firmamız taşınacak tek bir parça eşyanıza dahi fiyat belirtip araç göndermektedir.Siz değerli müsterilerimiz biliyorsunuzki İstanbul bölgesinde bir çok seçilemeyecek kadar nakliye ve taşımacılık firması mevcuttur.kaliteli profosyonel titiz çalışan ekip çalışması yapan ekonomik ve işe eğli olan firmalar nadirdir,bizler ise sizlere bu saydığımız seçenekler ve daha fazlasını Temizsoy nakliyat adı altında toplayıp,sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tecrübeli ve son model teknolojik nakliye araçlarımız ile yeni nesil taşımacılığı sizlere sunmaktayız.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara
Open chat