Silivri Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Silivri Evden Eve Nakliyat

silivri nakliyat

 

Geçmişte insanlar taşımacılık alanı için genel olarak kendi imkânlarıyla bu işi gerçekleştirmekteydi.  Fakat zaman içerisinde hem eşyaların artması hem de eşya fiyatlarının artması gibi sebepler eşyaları oldukça kıymetli hale getirmektedir. Ayrıca insanların iş yoğunluğu da taşıma işlemlerinde kendi imkânlarını kullanan ötesinde başka bir kuruma ihtiyaç olduğunu ortaya çıkarmaya başlamıştır. Silivri  Evden eve nakliyat olarak bizler bu ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti sunmaktayız. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında eşyaların tamamının paketlenmesi ve taşınması olduğu gibi sadece taşıma hizmeti de olabilmektedir. Burada tercih müşteriye kalmıştır. Şehiriçi veya şehirlerarası taşımacılıkta sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerin konusundaki endişeleri giderecek güvenilir bir çalışma yürütmekteyiz.

Nakliyat İşinde Nasıl Çalışırız?

Silivri  evden eve nakliyat çalışma sistemi müşterileri ile taşıma gününe karar verdikten sonra buna uygun bir çalışma sistemi yürütmektir. Öncelikli olarak eşyalarınızın keşfini yapmaktayız. Bu keşfin ardından eşyalarınıza göre ve yapacağımız yolculuğa göre belirlemiş olduğumuz araca eşyalarınızı güvenli bir şekilde istiflemekteyiz. Daha sonrasında en hızlı ve güvenilir şekilde eşyalarınızı taşınacak yere getirmekteyiz. Taşınacağı yere getirilen eşyaların ise oda oda yerleştirilmesi konusunda dikkatli bir hizmet sunmaktayız. Böylelikle sizler kargaşa ortamında bir taşıma yerine disiplinli ve düzenli bir taşıma ile keyifli bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Silivri  evden eve nakliyat bünyesinde bulundurmuş olduğu taşıma ekibi ise tesisat ve mobilya montaj ve demontajından anlayan kişilerden oluşmaktadır. Sizlerde taşıma ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçerek, Silivri tecrübeli hizmetin keyfini çıkartabilirsiniz.kaliteli profosyonel titiz çalışan ekip çalışması yapan ekonomik ve işe eğli olan firmalar nadirdir,bizler ise sizlere bu saydığımız seçenekler ve daha fazlasını yasir nakliyat adı altında toplayıp,sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tecrübeli ve son model teknolojik nakliye araçlarımız ile yeni nesil taşımacılığı sizlere sunmaktayız.

Silivri Evden Eve Nakliyat, hizmet kapsamında Silivri Evden Eve Nakliyat şirketine bağlı olarak İstanbul, Silivri’de evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

eşya taşıma garantisi

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

ikinci el eşya taşıma

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

profesyonel eşya taşıma

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara
Open chat