PAKETLEME

PAKETLEME

Nakliyat, bir yerden başka bir yere eşyalarınızın taşınması işlemidir. Nakliyat işlemi gerçekleştirilirken eşyaların zarar görmemesi istenilen ilk durumdur. Bu nedenle nakliyat firması seçiminde eşyalarınıza değer veren bir firma ile çalışmak çok önemlidir. İşte tam da bu noktada Temizsoy evden eve nakliyat firmamız size en kaliteli güven ve hizmeti sunmaktadır. Firmamız gerçekleştirdiği kaliteli nakliye işleri ve müşteri memnuniyeti ile tercih edilen bir firma özelliğine sahiptir. Referanslarımız bizzat bizlerden hizmet alan müşterilerimizdir. Güven ve kalite odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamızdan hizmet almanız için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Evden eve nakliyat firmamız şehir içi ve şehir dışı her noktaya, değer taşıdığının bilincinde çalışmaktadır. Büyük bir hassasiyet ile eşyaların yüklemesi, taşınması ve indirilmesi firmamızın tecrübeli çalışanları tarafından yapılmaktadır. Nakliye sırasında eşyaların sarsılmaması ve zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirlerin alındığından emin olduktan sonra aracımız hareket etmektedir.

askılı elbise taşımacılık

Eşyalar, sizlerin hayatına renk ve anlam yükleyen değerlerdir. Kimisi baba yadigarı kimisi değerli bir tablo kimisi özel bir anın tanığı olabilir. Bir eşyanız kırılgan, diğer eşyanız büyük, bir diğer eşyanız ise ağır olabilir. Tüm bu özelliklere sahip eşyalar, taşınma esnasında titizlik ve tecrübe istemektedir. Nakliye işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından bu titizlik büyük bir özveri ile sergileyebilmektedir. Bu hassasiyet gerektiren hizmeti firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli şekilde sunmaktadır. Nakliye hizmetlerine uygun tasarlanmış üst düzey araçlarımız ve tecrübemiz ile kusursuz bir hizmet vermek için sizleri bekliyoruz. Evden eve nakliye firmamız, geniş ve kaliteli araç filosu ile her türlü ve büyüklükte nakliye işlerinizi yapabilme kapasitesine sahiptir. Araçlarımızın nakliye uygunluğu sayesinde hem hızlı hemde güvenli nakliye yapılabilmektedir. İstenilen her noktadan her noktaya dikkatli bir taşıma yapılmaktadır. Nakliye sırasında araç içi savrulma kesinlikle yaşanmamaktadır. Eşya taşıma belgelerimiz hakkımızda bölümündedir.

 

Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmeti nakliye açısından oldukça önemli bir çalışmadır. Bunun en büyük sebebi ise paketleme işlemi sayesinde eşyaların zarar görmeden taşınmasının sağlanmasıdır. Eşyalar nakliye öncesinde sınıflandırılır. Beyaz eşyalar, mobilyalar, camlar ya da özel antikalar ayrı ayrı paketlenir. Paketleme de sınıflandırma yapılmasının amacı taşırken ve araca yükleme sırasında kırılma, çizilme ya da delinme gibi durumların önüne geçmektir. Kırılacak eşyalar bilindiği için özenle araca taşınır ve yerleştirilir. Paketleme işlemi nakliye firmamız tarafından yapıldığı sürece taşınma işleminiz süresinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

siğortalı nakSigortalı evden eve nakliyat hizmeti; eşyalarınızın, taşınması sırasında olası maddi hasara karşılık eşyalarınızın resmi bir anlaşma ile sigortalanması işlemidir. Bu sigorta eşyanızın paketlenmesinden, eşyanın yeni adrese teslime kadar geçen sürede yaptığımız işlemleri kapsamaktadır. Şirketimiz ile anlaşma yapılmasına rağmen müşterinin eşyasını kendisinin paketlemesi olası hasar için bizi sorumlu kılmayacaktır. Paketleme işlem sırasından yapılacak bir hata ile eşyaya zarar gelmesi olası olduğu için şirketimiz anlaşma dahilinde taşınacak eşyanın paketlemesini de kendisi yapmaktadır. Yapılan sigorta kapsamında eşyanıza maddi zarar gelmesi halinde şirketimiz bu zararı karşılayacağını anlaşma ile bildirmektedir.

 

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat 

evden eve Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, son yılların en çok tercih edilen eşya taşıma yönetimidir. Bunun en önemli sebebi; özellikle büyük şehirlerin dar sokaklarında nakliye aracının uzun süreli durmamasıdır. Sokakların taşınma sebebi ile trafiğe kapatılması genellikle sorun olarak dönüş yapmaktadır. Bunun yanında merdiven aralığı dar olan binalarda eşyalar taşınırken eşyaların zarar görme ihtimali yüksektir. Taşınma esnasında bina sakinleri yapılan sesten dolayı rahatsız da olabilmektedir. İnsan gücü ile taşıma yapılması işin süresini uzatmaktadır. Bütün bu olumsuz durumların önüne geçmek için en başarılı yöntem asansörlü nakliyat hizmetidir. Çünkü daireden araca kurulan asansör ile pratik şekilde taşınmaktadır. Bu çalışma hem süreden tasarruf edilmesini hem de eşyaların zarar görmeden araca yüklenmesini sağlamaktadır. Firmamız asansörlü nakliyat hizmeti ile sizler için pratik taşınma yöntemleri ile profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır.

 

 

Evden Eve Nakliyat

evden eve taşımaEvden eve nakliyat için firma arıyorsanız en doğru yerdesiniz. İstanbul metropol bir şehir olduğundan, nakliyat konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü, İstanbul da nakliyat firması ararken karşınıza birçok firma çıkacak ve aklınızın karışmasına neden olacaktır. Bu karışıklığa sebep vermemek için ne istediğinizi bilmek oldukça önemlidir. Bir taşıma firmasından ne bekliyorsunuz? Aradığınız eşyalarınız için güvenli bir taşıma yöntemimi mi? Yoksa fiyat olarak düşük olsun, profesyonelliği önemli değil mi diyorsunuz?  İşini bilen, profesyonel insanlarla çalışmak sizi ekstra bir yükten kurtaracaktır. Evden eve nakliyat yaptırırken bu aşamaya kadar zaten birçok harcama yapacağınızdan ucuz nakliyat firması arayışına girebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken konu, ucuz diye düşündüğünüz fiyattan ne kadar performans alacağınız. Düşük bir fiyata anlaşacağınız nakliye firması büyük ihtimalle aradığınız hizmeti size vermeyecektir. Kullanmakta olduğunuz eşyaları, yeni gittiğiniz yerde de kullanacağınızdan eşyalarınızın herhangi bir hasar almaması gerekmektedir. Bundan dolayı nakliye firmanızı seçerken ince eleyip sık dokumanız gerekir.

Evden Eve Taşıma Hizmeti

Fiyatı daha düşük olan bir nakliye firması, eşyalarınıza zarar vererek sizi daha çok zarara sokabilir. İstanbul nakliyat olarak sizler için net, kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz. Taşıma yapan ekip arkadaşlarımıza gerekli eğitimleri vererek taşıma anında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesini sağlamaktayız. Eşya taşıması yapmak zor bir iştir. Bu işi bilmeyen insanlar ile çalışıldığında hem eşyalarınız hem de, eşyaları taşıyan kişi ağır hasar görebilir. Bu da size hem paranızdan hem de zamanınızdan kaybettirir. Evden evde nakliyat her ne kadar zor olsa da işine saygı duyarak yapan ekibimiz zoru kolay kılar. Ekip arkadaşlarımızı gerekli eğitimlerden geçirdikten sonra, taşıma yapmanın tüm püf noktalarını öğretiyoruz. Yapacağı işi en ince ayrıntısına kadar öğrenen ekibimiz, size aradığınız hizmetin en üst seviyesini veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız, işimizden keyif almamızı sağlıyor. Profesyonel ekibimizle, nakliye esnasında karşımıza çıkacak her türlü zorluğu aşıyor, işimizi severek yapıyoruz. Evden eve nakliyat oldukça ciddi bir iştir. Bu işin ciddiyetini biliyoruz.

 

Call Now ButtonHemen ara