İSTANBUL/TURKEY
TEL:02165721285
info@temizsoynakliyat.com

KURUMSAL

Temizsoy Evden Eve Nakliyat Hakkında

Birçok memnun müşterimizin şirketine katılın; fiyat teklifi için bizi arayın veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Rekabetçiyiz ve Evden Eve Nakliyat işinde en iyilerden biriyiz. Seçeneklerinizi açık tutmayı kendinize ve şirketinize borçlusunuz. Temizsoy ile ortak  kanıtlanmış faydalarından yararlandığınızda kaybedemezsiniz .

Evden Eve taşınma veya yerel hareketinizi sorunsuz bir geçişle gerçekleştirmeyi amaçlayan özel bir uluslararası taşıma şirketiyiz, uzun vadeli veya kısa vadeli depolama için sıcaklık ve nem kontrollü iki özel depolama deposu sunuyoruz. Personelimiz, süreci sorunsuz hale getirmeye ve akıcı İngilizce konuşmaya kendini adamıştır.

Taahhüdümüz ve güvenilir kaynaklarımızla birlikte tecrübemiz, antika, güzel sanatlar, elektronik, giyim, veya diğer ev eşyaları, profesyonel olarak paketlenip Evden Eve Nakliye için hazırlanır ve teslim edilir.

temizsoy kurumsal nakliyat

Amacımız, şirket kültürünüzü, politikanızda neler olduğunu ve bireysel çalışanınız için transferi için neyin önemli olduğunu anlamaktır.
Müşterilerimize, yer değiştirme programınızı optimize etmek için en iyi olduğu kanıtlanmış prosedürler oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Erişimi kısıtlı alanlara karmaşık taşıma, grup taşıma ve taşıma işlemlerinde kapsamlı deneyime sahibiz. Kuruluşunuzun bilgimizden ve dünya çapındaki ağımızdan yararlanmasını sağlıyoruz.

Bir kuruluşun belirli bir süre içinde çok sayıda çalışanı hareket ettirmesi gerekiyorsa, bir grup hareketi, örneğin, çalışanlarınıza nasıl hazırlanacaklarını ve süreci mümkün olduğunca kolaylaştırmak için hangi adımları atmaları gerektiğini bildirdiğimiz oturumlar düzenleriz. . Böyle bir projeye en iyi şekilde nasıl yaklaşılacağı ve kalite ve verimlilikten ödün vermeden nasıl maliyet tasarrufu sağlayabileceğimiz konusunda size organizasyon olarak tavsiyelerde bulunuyoruz.

Nihayetinde mesele, hedeflere ulaşmak için bilgiyi paylaşmak ve ortaklar olarak hareket etmekle ilgilidir.

Hemen Ara