Kartal Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Kartal Evden Eve Nakliyat

kartal nakKartal evden eve nakliyat, İstanbul’un Kartal semtinde hizmet veren kurumsal firmaların başında gelmektedir. Kartal, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan çok sayıda semti olan, sahili ve alışveriş merkezleri ile pek çok yere olan yakınlığı ile emlak sektörünün canlı olduğu ilçelerden biridir. Kartal ve semtlerine hizmet veren Kartal evden eve nakliyat, artan talebi karşılamak üzere, geniş kadrosu ve profesyonel çalışma ilkeleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelmektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyenler için haftanın yedi günü müşteri temsilcilerimiz hizmet vermektedir. Bu konuda hızlı ve güler yüzlü yaklaşımlarımız söz konusudur.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Nelere Dikkat Edilir?

Evden eve nakliyatta dikkat edilecek hususların başında, tedbirli yaklaşımlar ilk sırada gelecektir. Firmamız, hizmet vereceği evlere birkaç gün öncesinden ziyarette bulunacaktır. Bu ziyaretin amacı eşyalara uygun sayıda ve cinste koli tedariki içindir. Eşyaların taşınma sırasında kırılma veya bozulma gibi ihtimallerine karşı da taşıma sigortası firmamızca yapılacaktır. Kartal evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve tedbirli yaklaşımlarımız öne çıkacaktır.

Kırılacak Eşyaların Özenle Taşınması

Kırılacak cam eşyalar ile avize ve süs eşyalarının taşınması ayrı bir özen gerektirir. Firmamız, bu konuda son derece hassas ve dikkatli yaklaşımlar gösterecektir. Kırılacak cam eşyalar ile saksılı bitkiler özenle taşınacaktır. Teçhizat ve ekipman bakımından da yeterli donanıma sahip olan firmamızdan güvenli ve rahat nakliyat hizmeti alınacaktır.Eşyaların taşınması sırasında gerekli hassasiyetin gösterilmesi, kırılmaması ve çizilmemesi için profesyonel hizmet veren bir firmadan destek alınmasını gerektirir.Kırılması ve çizilmesi muhtemel tüm eşya ve ürünleriniz büyük bir titizlik içerisinde profesyonelce ambalajlama uygulamasına tabi tutulur.30 yıldır sektörde uzmanlaşmış ve en iyi kadroyu kurmayı hedef edinmiş bir şirketiz, Torunlar Nakliyat’a hoşgeldiniz..

Kartal nakliye, Kartal nakliyat, Kartal taşıma, Kartal eşya taşıma, KartalEvden eve nakliyat, Kartal ofis taşıma, Kartal

Büro taşıma, Kartal parsiyel taşıma, Kartal parça Eşya Taşıma, Kartal Ambar taşıma, Kartal Ambar nakliye, Kartal

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara