Esenyurt Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

TEMİZSOY

 

Taşımacılık sektörü oldukça geniş bir alan olarak sayılabilmektedir. Birçok  farklı nedenden dolayı birçok yerin taşınması gerekebilmektedir. Taşıma konusunda profesyonel bir yardım alırsanız işlemlerinizi yaptırdığımız sırada gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Esenyurt  evden eve nakliyat olarak birler aramış olduğunuz güveni sizlere sağlamak konusunda kendimizi her geçen gün daha da fazla geliştirerek kurumsal anlamda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

PAKETLEME

Ev, işyeri ve daha birçok yerin taşınması konusunda vermiş olduğumuz hizmetler de kullanmış olduğumuz bütün ekipmanlar son teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. Her türlü taşımacılık sistemindeki taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Anahtar teslim, parselli taşımacılık, klasik taşımacılık, şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden bütün taşımacılık sistemlerinde sizlere hizmet veriyoruz.

 

Profesyonel Taşıma Ekibimiz

Esenyurt  evden eve nakliyat taşıma ekibini seçerken de oldukça dikkatli davranmaktadır. Çünkü taşımacılık dediğiniz işlemde taşıma işlemini gerçekleştiren kişilerin önemi oldukça fazladır. Eğer bu kişiler doğru paketleme, demontaj ve montaj gerçekleştirmezlerse ve tesisat işlemlerinde gerekenleri gerektiği gibi yapmazlarsa eşyalarınızı ne yaparsanız yapın zarar görmekten  koruyamazsınız.

Firmamız  ekip arkadaşı seçimi konusunda en önemli kriterleri ile bu seçimi gerçekleştirmektedir. Firmamızın çalıştırmış olduğu bütün arkadaşlar taşıma konusunda ki bütün ayrıntıları bilerek hizmetlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti ile de eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için olanak oluşturmaktadır. Sizler de  taşımacılık işlemlerinizde ihtiyacınız olduğu zaman Esenyurt  evden eve nakliyat ile iletişime geçerek bu konu ile ilgili hizmet ve yardım alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ EXSPERTİZ HİZMETİ

Temizsoy Nakliyat güvencesi ve farkıyla İstanbul’da , tüm ilçeler,de  başta olmak üzere tüm semtlerde Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti vermekteyiz.Ücretsiz Expertiz Hizmeti aracılığıyla taşınma öncesi arkadaşımız nakliyat eşyalarını evinizde yerinde görerek. Bu sayede nakliye işlemleri için ne kadar ücret talep edileceği netleştirilir.Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapılmadan önce de müşterilerimiz ile genel maddeler üzerinde ve istenilen talepler üzerinde anlaşmaya varılır.600 lira daha düşük fiyat verip sonrasında ev eşyalarınızı taşırken fiyatı iki hatta üç katına çıkaran firmalardan değiliz. Ucuz etin yahnisi ucuz olur evet!Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde hazırlanması amacıyla profesyonel çalışanlarımız %100 müşteri memnuniyeti sunmaya devam eder.

 

 

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara