İSTANBUL/TURKEY
TEL:02165721285
info@temizsoynakliyat.com

Eşya Depolama

Temizsoy Eşya Depolama

Eşya depolama tesislerimiz sayesinde artık eşyalarınızı huzur ve güven içinde depolayın. Depo alanlarımız firmamıza ait olup inşaat aşamasında iken eşya depolamacılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Toz, kir ve nemden uzak en iyi biçim ve programda depolama hizmeti sunuyoruz.

temizsoy eşya depolama temizsoy eşya depolama

Temizsoy Ev Ofis Taşıma İle Depolama

Depolama alanlarımızın güvenliği 7/24 olarak faaldir. Bununla birlikte kamera ve gözetleme sistemlerimiz de son modeldir. Aynı zamanda depo alanlarımızın kullanımı ve oda bölümlerinin girişi sadece firma yetkilileri ve eşya sahipleri tarafından yapılabilmektedir.

Eşyaların de monte edilmesi: Ekiplerimizde bulunan sertifikalı marangozlarımız ile en iyi şekilde mobilyalarınızı söküyor ve paketliyoruz. Aynı zamanda öncesinde yapmış olduğumuz keşif sonrası bütün sökülecek ve paketlenecek ürünleriniz için profesyonel personeller gönderiyoruz.

Beyaz eşyaların sökülmesi: Beyaz eşyalarınızı sökerken bağlantılarının hasar almamasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların depolarda koku yapmaması için gerekli ürünler kullanıyor ve ambalajlıyoruz.

Eşyaların Paketlenmesi: Ambalaj sistemimiz en iyisidir. Eşyalarınızı ambalajlarken en iyi ürünlerle ambalajlıyor ve taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek darbeleri önleyen ve eşyaları toz, kir ve nemden koruyan malzemelerimiz en iyisidir. En az on yıl boyunca eşyayı koruyabilecek niteliktedir.

Sözleşme: Temizsoy ev ofis taşıma ve depolama şirketi ile müşterileri arasında eşyaların depolanma koşulları, sigorta bedeli ve ücretlendirmemeleri de barındıran geniş kapsamlı bir sözleşme yapılmaktadır.

Çağımıza uygun hizmet ve geçmişten gelen birikimle eşyalarınızı en iyi şekilde koruyor ve taşıyoruz. Siz bizden isteyin biz yapalım. Ne kadar isterseniz o kadar kalır eşyalarınız depolarımızda istediğiniz zaman geri teslimat ve kurulum yapıyoruz.

Temizsoy Nakliyat İle İçiniz Rahat Olsun

Temizsoy Nakliyat ve profesyonel kadroları ile hem taşıma hem depolama için sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz. Sizin eşyalarınız bizim emanetlerimiz. Biz onları en iyi şekilde taşıyıp koruyacağımızın sözünü veriyoruz.

eşya depolama

Hemen Ara