Beykoz Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Beykoz Evden Eve Nakliyat

eski temizsoyBüyük yardımcıları ve kolaylık sunan nakliyat firmaları gelişerek daha hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Birçok nedenden dolayı başka bir yere şehre taşınma durumu olabilmektedir. Bulunan birçok eşya ve yükünün hızlı bir şekilde taşınması için nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulduğu gibi işi profesyonel şekilde yapan firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını koruma altına alarak dikkatli bir şekilde yeni yerlerinize taşımaktadır.

Hizmetin Muazzam Kalitesi

temizsoy personelBeykoz evden eve nakliyat firması olarak tüm bulunan eşyalarınızı özenle kendi eşyamız gibi hassasiyet göstererek yeni yerlerinize ulaştırmaktayız. Taşıma işlemi yapmadan önce herhangi bir sıkıntı çıkmaması adına firma olarak tüm bulunan eşyaları sigorta yapmaktadır. Herhangi bir mahcubiyetin oluşmaması için güvenli bir şekilde firmamız taşıma yapmaktadır. Eşyalarınızı taşırken herhangi bir kırılma ya da düşürme olursa eşyalarınızda firma tarafından eşyalarınızın bedeli ödenerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kazanmaktadır.

Güvenilir, Sağlam Nakliyat

askılı elbise taşımacılıkYeni yerlerinize ulaşan eşyalarınız taşıma işlemini daha pratik bir konuma getirmek amacıyla asansörlü taşıma hizmeti vererek kısa bir sürede eşyalarınız yerleştirilmektedir. Beykoz evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı firmada bulunan taşıma işlemeni hızlı bir şekilde yapan personellerimiz yeni yerleşim yerlerinize taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemi bittikten sonra firma personelleri yerleşim yerinin durumuna ve iç dekoruna göre düzenlemeler yaparak montaj işlemini gerçekleştirmektedir.

 

depolamaEşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır.Ev Eşyası Depolama ve ambalajlama konusunda uzman olan firmamız, eşya taşıma ve depolama hizmetlerini harmanlayarak sorunsuz bir depolama ve taşıma hizmeti sunuyor. Depolama işlemleri sırasında ödemeniz gereken ücretler ise sizin ne depolayacağınıza göre ve e kadar süre depolayacağınıza göre değişim göstermektedir. Eşya depolama işlemleri sayesinde normalde evinizde koymak için yer bulamadığınız veya atmak istediğiniz eşyalarınızı depolatma imkanına sahip olursunuz.Ekiplerimizin titiz ve dikkatli çalışmaları sayesinde her an oluşabilecek sorunlar tespit edilip çözülmektedir.Bu memnuniyet için Temizsoy DEPOLAMA olarak ihtiyaçlarınızı en stressiz ve baş ağrısız şekilde yapmaya devam edeceğiz… Bunun nedeni ise Depolama firmasının ve nakliyenin tek bir sorumluluk altında olmasını sağlamaktır. 

 

  Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA  70 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA  100 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA  150 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  200 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  250 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  300 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  350 TL + KDV (AYLIK)
*Nakliye ücretileri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Call Center’ı Arayabilirsiniz.

 

PERSONEL ÜCRETLERİ
  BÖLGELER ÜCRETLERİ
  ANADOLU YAKASI 150 TL+KDV
  AVRUPA YAKASI 160 TL+KDV

 

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara