Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

kurumsal nakİnsanlar farklı nedenlerden dolayı zaman zaman evlerini taşımak zorunda kalabilmektedir. Bu durum kimsenin severek yaptığı bir iş değildir. Zira başından sonuna kadar oldukça zahmetli ve yorucu bir süreç olan ev taşıma işlemi, çoğu kişinin korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla evden eve nakliyat firmaları faaliyet göstermektedir. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız da bu alanda müşterilerine kurumsal olarak hizmet vermektedir. Firmamız ev taşıma işinizin bütün zorluklarını başından sonuna kadar üstlenmekte ve bu sizi zorluklardan kurtarmaktadır.

Evden Eve Nakliyatın Avantajları

asansörlü nakliyatBeşiktaş evden eve nakliyat, sunuş olduğu avantajlar nedeniyle çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Taşınma işinizin daha kısa sürede ve daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
  • Eşyalarınızın zarar görmeden, güvenli bir biçimde nakledilmesine olanak tanımaktadır.
  • Kişiler ile taşımaya göre daha uygun maliyetlere mal olmaktadır.
  • Ruhsal ve fiziksel olarak yıpranmanıza mani olmaktadır.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün büyümesinin neticesinde bu sektörde faaliyet gösteren korsan firmalar da ortaya çıkmıştır. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız tamamen kurumsal olarak hizmet vermektedir. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimiz için fatura kesen firmamız, vergilerini ve diğer yasal yükümlülüklerini de yerine getirmektedir. Siz de firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak istiyorsanız irtibat numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmeti

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti, veren firmalar varken Bakkal bakkal dolaşarak koli istediğim zamanları hatırlıyorum da! Verdikleri kolilerin üç beş kitabı yerleştirdikten sonra deforme olmalarını mı saymalıyım, yoksa ıslanmış kolileri kuruması için beklediğim ve bu sebeple taşınma işlemlerimi ertelediğim günlerimi!Mobilya eşyalarından tutunda Beyaz eşyaların paketlenmesine kadar bütün eşyalar itinayla paketlenir.Firmamız yenilikçi anlayışı ve çağdaş vizyonu ile sizlere Türkiye’de en iyi eşya paketleme ve depolama olanaklarını sunmaktadır.Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız.Eşyalarınızın paketlenmesi sonucunda darbelere karşı ve taşınırken yaşanabilecek olan sarsıntılara karşı olması için balonlu naylonlarla ambalajlama yapılmaktadır.

eşya taşıma garantisi

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

ikinci el eşya taşıma

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

profesyonel eşya taşıma

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

 

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın