Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

ambalaj temizsoy nakEvlerimizde bulunan birçok yükü taşımak zorlu bir süreç haline gelebilmektedir. Bu durumda  nakliyat hizmeti ihtiyaç haline dönüşebilmektedir. İş, eğitim, tayin gibi birçok durumlarda taşınma durumu gerekmektedir. Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek eşyalarınızı kaliteli ve sağlam şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilecektir. Taşınması gereken eşyalarınız için firmamızı ayarak bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamız güvenilir hizmet vermektedir.

 

Düzenli Hizmet

düzen hizmetBayrampaşa evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı özenle, titizlikle taşıyarak koruma altına almaktadır. Firmamızın en çok dikkat ettiği husus taşıma sırasında herhangi bir eşyaya zarar gelmemesidir. Müşterilerimizin korktuğu hususlardan biri de eşyalarda oluşabilecek kırılma durumlarıdır. Firmamız eşyalarda oluşabilecek durumlardan dolayı eşyaları sigortalama işlemi yapmaktadır. Firmadan kaynaklı oluşan eşyalarda kırılma olaylarında firmamız bedelini ödemektedir. Eşya taşıma konusunda daha pratik hale gelmesi için taşınma durumlarınızın çevresine göre asansörlü taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir.

 

 

Kurumsal Nakliyat

ofis taşımaBayrampaşa evden eve nakliyat firmamızda taşıma işlemini gerçekleştiren personellerimiz işinin ehli ekiplerden oluşmasından dolayı eşyalarınız daha pratik ve kendi eşyası gibi özen göstererek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın yeni yerlere taşınma işlemi bittikten sonra firma personelleri yerinizin düzenine göre eşyaları yerleştirmektedir. Eşyaların montajlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirip kullanıma hazır hale getirmektedir. Eşyalarınızın çokluğuna veya azlığına göre nakliyat parası belirlenmemektedir. Firmamız fiyatlar konusunda müşterilerimize destek sağlamaktadır.

 

 

BÜRO TAŞIMACILIK

Bayrampaşa nakliyat olarak evden eve nakliyatta olduğu gibi ofis taşımacılığında da yılların deneyim ile hizmet sunuyoruz.

  • Ofisin hızlı bir şekilde taşınması
  • Ofiste bulunan evrak ve dosyaların kaybolmaması
  • Ofiste bulunan masalarının ve aksesuarların zarar görmemesi
  • Ofis taşımalarında kullanılan malzemelerin kalitesi

Ofis veya büro taşımasında firmamızı arayıp anlaşma olunması durumunda elemanlarımız taşınacak olan eşyaların büyüklüğüne göre nakliye aracı ayarlanacaktır.Firmaların tüm önemli belge ve dosyalarının da taşınacak eşyalar arasında bulunduğu düşünülürse, nakliyat şirketlerinin bu konuya titizlikle eğilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir