Asansörlü Eşya Taşıma

ileadmin

Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü Eşya Taşımacılık

 

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.Biz eşyalarınızı kaplayıp, paketleyip, kutulayıp, Yeni evinize aynı şekilde yerleştirip, kurulu olarak anahtar teslim taşımasını sağlıyoruz.

 

 

eşya depolamatemizsoy depolamaAsansörlü Vinçli Evden Nakliyat Hangi Durumlarda Kullanılmalı ?

  • Ev iş yeri veya ofis eşyaları nakliyat  sırasında bina asansörüne sığmıyorsa.
  • Bina içindeki merdivenlerden geçme zorluğu yaşandığında.
  • Bina Yönetiminin bina içerisinde taşımaya izin vermemesi.

Asansörlü Taşıma Sisteminin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Taşınma işlerinde kolaylık sağlayan asansörlü taşıma sisteminin sağladığı faydalar içinde en önemlisi eşyalarınızın taşınması için apartman girişlerinde yer alan dar ve kullanışsız asansörlere ihtiyaç duyulmamasıdır.Günümüzde binaların kat sayısı arttığından kaynaklı kişiler yaşadıkları yerden taşınmak istediklerinde eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl sığacağını, yüksek katlardan eşyaların nasıl aşağıya indirileceğini düşünmekten istedikleri bir yere taşınmakta güçlük çekiyorlar.Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir.
Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir.

temizsoy asansörTeknolojinin gelişimiyle son yıllarda yapılan ve kullanımı yayılan mobil eşya taşıma asansörleri taşınma işini hem daha güvenli hemde daha zahmetsiz bir hale getirdi. Halen yasal düzenlemelerimizin yüzde yüz olmadığı nakliyat sektöründe doğru ve dürüst şekilde çalışan nakliyat firmalarını bulmak çok da kolay olmamaktadır.

Asansörlü eşya taşıma hizmetlerinde kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet veren şirketimiz, eşyalarınızın zarar görmeden nakledilmelerini sağlar.Asansörlü nakliyat taşınılacak evlerde eğer asansör sistemi yoksa ve yüksek katlardan taşınma işlemi gerçekleşecekse nakliyat firmaları tarafından asansörlü nakliyat tercih edilir.Bunlardan 1.si Evinizin oda büyüklüğü (1+1), (2+1). (3+1).. vs. 2. önemli nokta ise; eşya listenizdir. Örnekle açıklayacak olursam; evinizin büyüklüğünü 2+1 varsayalım. 37m, 56metre olmak üzere çeşitleri bulunan mobilya asansörlerinin hem araç üstü hemde römorklu çeşitleri bulunmaktadır.Asansörlü taşımacılık hizmeti müşterilerimizin taşıma stresini en aza indirir süreçi hızlandırır bu zaman ve eşyaların zarar görmemesi acısından önemlidir.

Ücretsiz Exspertiz Hizmeti

exseprtiz hizmeti Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunan firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ücretsiz nakliye taşıma expertiz Nakliyat Danışmanlığı yapar.Eksper eşyalarınızı gözden geçirip inceledikten sonra sizi taşımacılık konusunda bilmeniz gerekenler konusunda bilgilendirip taşımacılığın ve paketlemenin ne şekilde yapılacağı konusunda bilgilendirir.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen ara